Podsumowanie dobrych zakupów po 3 kwartale 2017 r.
Przygotowaliśmy podsumowanie darowizn zebranych dzięki zakupom na FaniMani.pl po trzecim kwartale 2017 r. Wartość darowizn powstałych przy okazji dobrych zakupów wyniosła łącznie 460 858,07 zł. Użytkownicy serwisu FaniMani.pl wydali na zakupy już ponad 21,2 mln zł!
2017-10-17, 15:15

Już 4117 organizacji społecznych zbiera środki w serwisie FaniMani.pl. Są wśród nich fundacje, szkoły, kluby sportowe, drużyny harcerskie i wiele innych.

Serwis FaniMani.pl umożliwia zbieranie darowizn od zakupów w 938 sklepach internetowych. Dzięki korzystaniu z FaniMani można pomagać przy okazji, robiąc zakupy tak jak zwykle i płacąc tyle, co zawsze. Osoby robiące zakupy same decydują o tym, jaką organizacje chcą wspierać.

Aby wesprzeć wybraną przez siebie organizacje podczas zakupów online wystarczy przejść przez stronę FaniMani.pl i zrobić zakupy tak jak zawsze a część wartości zamówienia trafi do wybranej wcześniej organizacji. Każda organizacja otrzymuje dzięki temu średnio 2,5% wartości zakupów.

Żeby użytkownik nie musiał za każdym razem pamiętać o wejściu na stronę FaniMani.pl, przygotowano specjalną Przypominajkę - rozszerzenie do przeglądarki, które wyświetla komunikat o możliwości wsparcia wybranej wcześniej organizacji. Działając w ten sposób Przypominajka dba o to, żeby nie zapomnieć o pomaganiu podczas zakupów w internecie.

Zbieranie w ten sposób środków można promować za pomocą bezpłatnych materiałów Zbieraj Więcej dostępnych na stronie FaniMani.pl. Można je pobrać i umieścić np. na Facebooku lub stronie www. organizacji. Wszystkie materiały dostępne są z logotypem organizacji. Wśród materiałów promocyjnych znajduje się również nowość - film z logotypem organizacji.

W ramach FaniMani.pl środki zbierają również Sprytni Rodzice. Sprytni Rodzice to akcja umożliwiająca rodzicom wspieranie klasy szkolnej swojego dziecka przy okazji codziennych zakupów w internecie. Zebrane w ten sposób środki klasa szkolna może przeznaczyć np. na wyjście do kina, wycieczkę szkolną, zakup sprzętu sportowego czy nagrody na zakończenie roku szkolnego.

FaniMani to wiele okazji...do pomagania!

Zobacz, jak działa FaniMani.pl: https://fanimani.pl/jak-to-dziala/

Zainstaluj przypominajkę: https://fanimani.pl/aplikacje/

Poznaj Sprytnych Rodziców: https://sprytnirodzice.org.pl/

Więcej informacji: FaniMani.pl: www.fanimani.pl

FaniMani.pl na Facebooku: www.facebook.com/faniManifaniMani

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Draber
ZAŁĄCZNIKI
2017-10-17.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy